Site icon Srebrenik.NET

Da li će reagovati načelnik općine Srebrenik na ovu sramotu općinske službe

Na večerašnjem skupu NGG “Srebrenik je naš” naš sugrađanin Džafa je ispričao šta mu se desilo u jednoj općinskoj službi ovih dana:

https://www.youtube.com/watch?v=hUVIB-1FDxM

Jesu li stvarno neosnovani zahtjevi za reviziju stanja u općinskim službama ? Misliti možemo šta hoćemo, ali Džafa je rekao što mnogi misle: “18 godina sam ćutao i više neću i nećete me kupiti za 100 maraka”.

Exit mobile version