Site icon Srebrenik.NET

Na plocniku ostavili 45 kg kokaina

Tvrđava Gradina Srebrenik

Argentinska policija pokusava uloviti dvojicu muskaraca koji su 45 kilograma kokaina vrijednog oko 10 milijuna kuna ostavili na plocniku u Buenos Airesu Muskarci su ugledali policiju te u strahu ostavili kartonsku kutiju u blizini stanice vlaka Flores Policajci nisu mogli vjerovati svojim ocima kada su otvorili kutiji i u njoj nasli 45 kila bijelog praha – pise dnevnik Clarin Ocevici kazu da je dvojac nosio kutiju oko 13 sati no kada su ugledali policiju su je jednostavno ispustili i dali se petama vjetra Policija je organizirala veliku potjeru za krijumcarima koja dosada nije urodila plodom Nevjerojatno je da su ova dvojica nosili toliku kolicinu droge u kartonskoj kutiji usred bijela dana Nikada nam se nista slicno nije dogodilo zapanjeni smo – rekao je policijski glasnogovornik

Preuzeto sa: www vidi hr

Exit mobile version