KK “1. Mart” Srebrenik osvojio 5 medalja na karate kupu u Banja Luci

Na 5. Karate kupu “Bushido Banja Luka open 2017”, održanom jučer u Banja Luci,  učestvovalo je 1.084 takmičara i 68 klubova iz 4 zemlje Hrvatske, Slovenije, Danske i Bosne i Hercegovine .

KK “1. Mart” Srebrenik je nastupio sa 7 takmičara i osvojio 5 medalja i to: 3 zlatne i 2 bronzane medalje.

ZLATNE MEDALJE OSVOJILI SU:
1. Delić Lana- u kategoriji kate djevojčice 2008 godište 2.nivo
2. Ibrišimović Ibrahim- u kategoriji kate dječaci 2006 godište 2.nivo
3. Moranjkić Jasmina- u kategoriji kate djevojčice 2006 godište 2.nivo

BRONZANE MEDALJE OSVOJILI SU:
1. Dorić Ejla- u kategoriji kate djevojčice 2008 godište 2.nivo
2. Duranović Hana- u kategoriji kate djevojčice 2008 godište 2.nivo

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.