Uhapšen Mustafa Hasanbašić koji je pucao na policiju u Doboju

Mustafa Hasanbašić iz Tešnja, koji je jučer pucao na policijsku patrolu u naselju Miljkovac kod Doboja, uhapšen je danas u Maglaju, saznaje Fena.

Hasanbašić je bio u bjekstvu, nakon što je i fizički napao policajce koji su ga prepoznali s potjernice federalne policije i pokušali da uhapse.

Jučer u poslijepodnevnim satima na planini Ozren ostavio je ukradeni automobil Skoda Octavia te se nastavio kretati prema teritoriji Federacije BiH, a danas su ga uhapsili pripadnici policije na teritoriji Maglaja.

S Hasanbašićem je bio i Benjamin Ćosović(1996.) iz Tešnja, koji je uhapšen jučer, a danas je bezuspješno pokušao da pobjegne iz bolnice u Doboju.

Izvor: Radio Sarajevo

The post Uhapšen Mustafa Hasanbašić koji je pucao na policiju u Doboju appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Usvojen zakon: Borci u FBiH dobijaju borački dodatak

Dom naroda Parlamenta Federacije BiH usvojio je izmjene Zakona o pravima demobilisanih boraca i članova …

“Otvoreni grad umjetnosti Srebrenik” počinje 8. augusta na zidinama Starog grada

U petak, 8. augusta 2026. godine, na zidinama Starog grada Srebrenika počinje manifestacija „Otvoreni grad …