FRANKFURT: Uhapsili ženu koja je uspavala muža, uzela mu 315.000 eura i pobjegla u svoju zemlju

Policija je u zračnoj luci Frankfurt uhapsila ženu (51) koja je navodno supruga uspavala u Mühlackeru u sjevernom Schwarzwaldu tabletama za spavanje, a zatim mu ukrala oko 315.000 eura.

Kako su u ponedjeljak zajednički objavili policija u Frankfurtu i Državno odvjetništvo u Pforzheimu, Baden-Württemberg, osumnjičena je potom novac odnijela u svoju domovinu, odnosno u Maroko.

Policajci su ženu uhapsili u nedjelju kada je trebala ući u Njemačku. Prema informacijama policije sam čin se dogodio u januaru prošle godine u Mühlackeru.

Istražitelji su od tada ženi za petama. Novac je bio od prodaje nekretnine, Fenix-magazin.de.

Objava FRANKFURT: Uhapsili ženu koja je uspavala muža, uzela mu 315.000 eura i pobjegla u svoju zemlju pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

PIC u Sarajevu raspravlja o izboru novog visokog predstavnika

Vrijeme objave: 03.06.2026 07:01 U Sarajevu danas počinje dvodnevna sjednica Upravnog odbora Vijeća za implementaciju …

Danas nestabilne vremenske prilike, na snazi upozorenje

Vrijeme objave: 03.06.2026 07:25 Danas, (03.06.) izrazito nestabilne vremenske prilike uz prolazno kišu i pljuskove …