Alana Osmanović iz Gradačca dobitnik priznanja “Volonter godine”

Povodom 05.Decembra “Međunarodnog dana volontera” , Crveni križ Federacije Bosne i Hercegovine na prijedlog Crvenog križa Grada Gradačac i Crvenog križa Tuzlanskog kantona dodjeljuje priznanje “Volonter godine” Alani Osmanović iz Gradačca za posebno značajne rezultate u oblasti diseminacije i širenja znanja o Crvenom križu i zahvalnicu Sulejmanu Ibrahimoviću iz Gradačca za doprinos u provedbi aktivnosti Crvenog križa.

Svečanost povodom dodjele priznanja “Volonter godine” organizirana je 05.12.2021. godine u Tuzli.

Dana 06.12.2021.godine Crveni križ Tuzlanskog kantona povodom 05.Decembra “Međunarodnog dana volontera” dodijelio je na prijedlog Crvenog križa Grada Gradačac zahvalnicu Ramizi Muftic iz Gradačca za izuzetnu plemenitost u volonterskom radu prema kriterijima za osobe treće životne dobi koje promovišu aktivno starenje.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.

Analiza Investicija u Općini Srebrenik: Gdje se novac troši?

[ Analiza Investicija u Općini Srebrenik: Gdje se novac troši? Kandidat SDA Samir Muratović objavio …