Tvrđava Gradina Srebrenik

Beckham odbio povratak u Englesku

Zvijezda LA Galaxyja David Beckham definitivno neće otići na posudbu u neki od klubova Premierlige za vrijeme stanke u Američkoj nogometnoj ligi

Menadžer Sunderlanda Roy Keane posljednji je koji je ponudio engleskom reprezentativcu Davidu Beckhamu da brani boje crnih mačaka sa Stadiona svjetlosti dok ne starta nova sezona Američke nogometne lige

Međutim Beckhamov glasnogovornik je izjavio kako je njegov klijent potpisao petogodišnji ugovor s LA Galaxyjem i ne namjerava u tom vremenu igrati niti za jedan drugi klub

Nema ni govora o posudbi Beckham je pod ugovorom s Galaxyjem istaknuo je nogometašev glasnogovornik

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši