Tvrđava Gradina Srebrenik

Belgijsko-nizozemska liga je budućnost?

Marco Van Basten je za revolucionarne promjene Ima li istomišljenika?

Nizozemski izbornik je u razgovoru za list NRC Next izjavio da bi Nizozemska i Belgija trebale formirati zajedničku ligu koja bi bila konkurentna najjačim europskim ligama

Mislim da bi Nizozemska i Belgija morale utemeljiti zajedničko nogometno natjecanje kako bi naši klubovi mogli financijski konkurirati moćnim klubovima iz Engleske Španjolske Italije Njemačke i Francuske koji se razmeću novcem rekao je legendarni napadač Milana

Kada sam ja igrao u stranim ligama je igralo pet Nizozemaca sada ih igra 50 A ja smatram da to nije pošteno dodao je Marco van Basten

Nizozemski izbornik smatra da bi zajednička belgijsko-nizozemska liga trebala imati 16 klubova

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši