Član Silver Kingsa u dresu reprezentacije !

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine je u sklopu svojih priprema okupljena u Sarajevu. Raduje vijest da je član ŠS Silver Kingsa Armin Hrštić dobio poziv na to okupljanje. Radi se uglavnom o generaciji 99 a jedini u ovoj ekipi koji je 2000. godište je upravo naš Hrštić. Znači da ga sa pravom možemo očekivati i naredne godine u ovoj ekipi.

Do sada je samo još jedan Srebreničanin uspio obući dres reprezentacije a to je Irfan Hodžić ali kao član tuzlanske Slobode. Ovo je prvi puta da iz jednog srebreničkog kluba neko uđe u reprezentaciju i drago nam je što su upravo Silver Kingsi ti koji imaju tu čast.

Arminu želimo puno sreće a ostali koji sanjaju dres reprezentacije ovo je dokaz da to nije neostvarivo. Potrebno je dosta rada, truda i dosljednosti  jer dijamanti su samo komadi ugljena koji nisu napustili posao ;) …

hrsta repka

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.