Tvrđava Gradina Srebrenik

Dani otvorenih vrata u firmi Herceg d.o.o.

Povodom desetogodišnjice uspješnog izvoza na tržište Evropske unije i uvođenja integrisanog sistema upravljanja, srebrenička firma Herceg d.o.o. organizuje svečanost proslave ovog jubileja u petak 07.10.2011. godine sa početkom u 14 sati , a u  subotu 08.10.2011. godine svoja vrata otvorit će građanima Srebrenika.

Ovo će biti prilika za sve da dođu i razgledaju, pitaju, budu informisani i druže se sa zaposlenicima ove prestižne bosanskohercegovačke firme, koja ovih dana slavi deseti rođendan uspješnog izvoza u zemlje Evrope kao što su Belgija, Holandija, Luksemburg, Švicarska, Slovenija, Njemačka, Novreška, a odnedavno i Australija.

Također provjerite

Ministar Forto: Kandidati ne smiju biti taoci spora autoškola i Ministarstva obrazovanja TK

Ministarstvo komunikacija i prometa Bosne i Hercegovine poziva Ministarstvo obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona i predstavnike autoškola da bez odlaganja riješe spor u vezi s primjenom novog inform

OGUS 2026: Održan koncert dua CordAria

U okviru manifestacije “Srebrenik, otvoreni grad umjetnosti 2026”, sinoć je na Ljetnoj pozornici Doma kulture Srebrenik nastupio Duo CordAria koji čine Azmir Halilović (harmonika) i Džanin Zeković (gi

Komentariši