Delegacija  2. pješadijskog (rendžerskog) puka u posjeti Gradskoj upravi Srebrenik

Vršilac dužnosti gradonačelnika Grada Srebrenik Dr. sc. Nermin Tursić sa saradnicima primio je danas u Gradskoj upravi Srebrenik delegaciju  2. pješadijskog (rendžerskog) puka OS BiH,  na čelu sa komandantom brigadirom Nerminom Hasićem. Radi se o jedinici OS BiH koja u okviru OS BiH ima zadaću da baštini identitet i vojno naslijeđe jedinica Armije RBiH. Razgovorano […]

Objava Delegacija  2. pješadijskog (rendžerskog) puka u posjeti Gradskoj upravi Srebrenik pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.