Doktori u Zvorniku: “Region gori zbog naše pobune a oni se prave ludi kao iz serije Selo gori a baba se češlja

Ljekari zvorničke bolnice i drugi zaposleni i danas su održali protesni skup iako im je zaprijećeno da će biti pokrenuti disciplinski postupci ukoliko ne obustave okupljanja, javila je dopisnica BN televizije. Ljekari i radnici te zdravstvene ustanove su rekli da se “Ne plaše disciplinskih postupaka” uz najavu da će okupljanja i dalje biti i da na to imaju pravo.

“Ukoliko bude pokrenut disciplinski postupak protiv nas angažovaćemo advokate”, poručio je doktor Zoran Komljenović, javlja BN televizija.

On je izrazio čuđenje što i dalje ćute oni koji su odgovorni za dešavanja u zvorničkuj bolnici i što se ponašaju kao da se ništa ne dešava

The post Doktori u Zvorniku: “Region gori zbog naše pobune a oni se prave ludi kao iz serije Selo gori a baba se češlja appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Redukcija Vode Srebrenik

Obavijest Grada Srebrenika: Odluka o ograničenju korištenja pitke vode iz gradskog vodovoda

Obavijest Grada Srebrenika: Odluka o ograničenju korištenja pitke vode iz gradskog vodovoda Grad Srebrenik, na …

Fondacija Hastor potpisala ugovore s novim stipendistima učenicima s područja Srebrenika i Gradačca

Fondacija Hastor potpisala ugovore s novim stipendistima učenicima s područja Srebrenika i Gradačca U prostorijama …