Erdogan sletio u Sarajevo: Dočekao ga Bakir Izetbegović

Predsjednik Turske Recep Tayyip Erdogan sletio je na aerodrom u Sarajevu. On predvodi tursku delegaciju koja će tokom dana razgovarati sa predstavnicima bh. vlasti.

Erdogana je na Međunarodnom aerodromu u Sarajevu dočekao predsjedavajući Predsjedništva BiH, Bakir Izetbegović, a planom posjete, predviđen je odlazak u zgradu Predsjedništva BiH, a nakon aktivnosti u Predsjedništvu najavljeno je polaganje cvijeća na Šehidskom mezarju Kovači, kao i šetnja starim dijelom Sarajeva, od Sebilja u pravcu Gazi Husrev-begove džamije.

Tokom boravka u Sarajevu Erdoğanu će biti uručen počasni doktorat na Internacionalnom univerzitetu u Sarajevu, a planiran je i skup u sarajevskoj dvorani “Juan Antonio Samaranch” Zetra gdje će biti upriličen šesti Kongres Unije evropskih turskih demokrata (UETD).

Izvor: N1

The post Erdogan sletio u Sarajevo: Dočekao ga Bakir Izetbegović appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.