Tvrđava Gradina Srebrenik

Etoo još jednom žrtva rasista

Napadač Barcelone Samuel Eto o ponovno je bio izložen rasističkim uvredama U utakmici španjolskog prvenstva vrijeđali su ga navijači domaćeg Racinga

Domaći navijači krenuli su s uvredama već u prvom poluvremenu Kad god bi Eto o dobio loptu navijači Racinga oponašali su majmunsko glasanje

Nakon što je intervenirao sudac domaći su navijači preko razglasa upozoreni da prestanu s vrijeđanjem No taj apel nije dao rezultata – navijači Racinga nastavili su vrijeđati kamerunskog reprezentativca

Slična situacija dogodila se u veljači kada su napadača Barce vrijeđali navijači Zaragoze Tada je Eto o namjeravao napustiti igralište i njegovi su ga suigrači jedva nagovorili da ostane na terenu

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši