Evo kako izgleda novi saobraćajni režim na mostu u Modracu

Na zahtjev Općine Lukavac, te velikog broja građana i privrednika, a u vezi sa radovima na mostu na Spreči, kantonalna Direkcija cesta TK je provela postupak izmjene Saobraćajnog režima na mostu u toku radova.

Prema još uvijek preliminarnim informacijama, most će biti zatvoren od jutarnjih sati do 18 sati. U večernjim satima i tokom noći saobracaj će se odvijati jednom saobraćajnom trakom naizmjeničnim propuštanjem vozila.

“Hvala građanima na razumijevanju, kao i Direkciji cesta TK i izvođjaču što su prihvatili naše inicijative i zahtjeve”, rekao je načelnik Općine Lukavac, Edin Delić.

The post Evo kako izgleda novi saobraćajni režim na mostu u Modracu appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.