Tvrđava Gradina Srebrenik

Ferguson najavio odlazak

Menadžer Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson najavio je povlačenje za tri godine objavili su u petak britanski mediji

Još uvijek sam sretan na trenerskoj klupi i radim s puno entuzijazma ali 66 mi je godina Najvjerojatnije ću odraditi još tri sezone a zatim odlazim izjavio je Ferguson koji već 22 godine vodi Manchester United

Na upit tko bi ga mogao naslijediti odgovorio je: Imam odličnog pomoćnika Carlosa Queiroza i on bi mogao preuzeti posao No o tome će za tri godine odlučiti vlasnici kluba

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši