Hrštić rešeta i u Sloveniji

Bivši košarkaš Silver Kingsa iz Srebrenika Armin Hrštić koji sada brani boje slovenačkog Branika iz Maribora nastupa veoma uspješno za njihovu U 19 ekipu.

Iako je 17-godišnjak jedan je od najboljih igrača a njegove igre su sve bolje i bolje.

Na nedavno odigranom meču protiv Tajfuna postigao je veoma važan pobjedonosne poene za svoju ekipu sa zvukom sirene i time donio pobjedu

https://www.facebook.com/275428622481026/videos/1571086429581899/

Također provjerite

Ilustracija za članak: Radio klub E71EBS Srebrenik dominirao na Međunarodnom ARG takmičenju

Radio klub E71EBS Srebrenik dominirao na Međunarodnom ARG takmičenju

Na tradicionalnom međunarodnom takmičenju u amaterskoj radio-goniometriji (ARG) „Stjepan Polje Open 2026“, koje je okupilo brojne radioamatere iz Bosne i Hercegovine i Republike Srbije,...

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...