IGRA SE DESETO KOLO ODBOJKAŠKE SUPERLIGE FBiH

Piše: A.J.

        Ekipa OK“Gradina-Herceg“ za vikend koji je pred nama vraća se na odbojkaški parket. Nakon pauze od jednog mjeseca u nastavku polusezone igra se X (deseto) kolo Superlige FBiH (grupa sjever).

        Uprkos određenim promjenama u klubu, odbojkašice Gradine-Herceg su uspješno odradile pripremni dio i nadaju se dobrom rezultatu na gostovanju u Živnicama. Utakmica je zakazana za 14.2.2015-e godine (subota) od 14:00 sati.

        Odbojkaši Gradine-Herceg, nakon odrađenih priprema po nova tri boda idu u Zavidoviće, zadnjeplasirane ekipe. Utakmica se također igra u subotu od 15:30. Podsjećamo da su odbojkaši prvi dio polusezone završili kao najuspješnija ekipa, bez poraza sa 26 bodova.

        Nadamo se dobrim rezultatima oba tima u nastavku polusezone.

GradinaHercegmuskaekipa

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.