Kadeti Kingsa osvojili prvo mjesto na turniru

U Srebreniku je u nedjelju 29.06.2014. godine odigran tradicionalni Medjunarodni turnir “Silver Ball 2014”. Učestvovale su ekipe KK Mladost Ljubovija (Srbija), KK Milenijum Zivinice (BiH) i domacina ŠS Silver Kings (BiH).

Prvu utakmicu su odigrali Silver Kingsi i Milenijum. Nakon velike borbe pobjedu su odnijeli domacini rezultatom 58-52. U drugom mecu ekipa Mladosti savladala je Milenijum 76-52. U trecem mecu koji je odlucivao pobjednika Silver Kingsi su pobijedili Mladost iz Ljubovije rezultatom 59-41 i tako u svoje vitrine donijeli još jedan pehar.

Čestitamo našim kadetima na uspjehu a gostima na dolasku. Zvanično sezona 2013/14 je završena a početak naredne sezone planiran je krajem Avgusta sa turnirom “Streetball i trice 2014” gdje prošlogodišnji pobjednik Hasib Buljubašić treba da odbrani naslov pobjednika i novčanu nagradu od 300 KM. Do tada na teren i šutirajte ;)kadeti silver balledhem

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.