Kadeti OFK Gradine izborili razigravanje za prvaka BiH u Mostaru

Kadeti OFK Gradine ostvarili su sjajan rezultat, izborivši  razigravanje za prvaka BiH koje će biti igrano u Mostaru.

Do ovog podviga mladi nogometaši Gradine predvođeni trenerom Nedžadom Hodžićem došli su nakon što su u dvomeču  savladali vršnjake iz ekipe Sloga Doboj.

U prvoj utakmici u Doboju pobijedili su sa 2-1,  a jučer u Srebreniku bili su još ubjedljiviji,  pobijedili su  3-0 i tako izborili razigravanje u Mostaru.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Srebrenik će biti lider u upravljanju otpadom – ali prvo moramo promijeniti vlastite navike

Grad Srebrenik prvi put je vodeći partner projekta finansiranog iz fondova EU. Velika prilika za unapređenje upravljanja otpadom, ali i za promjenu svijesti građana.

Servisne informacije iz Srebrenika: četiri požara, 364 pregleda u Hitnoj pomoći i radovi na ulicama

Pregled servisnih informacija iz Srebrenika: vatrogasne intervencije, rad Hitne pomoći, saobraćajni radovi, vodosnabdijevanje i druge važne informacije.