Kupite konzervu ničega i pomozite gladnima u novoj kampanji efektnog imena “Ništa”.
U prodavnicama na Roud Ajlendu pojavile su se konzerve ničega, a svaki cent od njihove prodaje biće proslijeđen za pomoć gladnima u okolini.
U okviru reklamne kampanje, aktivisti su posjetioce lokalnog tržnog centra zvali na degustaciju “nečega što sugrađani svakoga dana jedu”, a zatim ceremonijalno pred njih postavljali prazan tanjir.
Cijena svake konzerve jednaka je količini novca neophodnoj za kupovinu pet kilograma hrane za lokalne javne kuhinje.
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju
