Kingsi možda prelaze u Gradsku dvoranu

Zbog očekivanog povećanja budžeta Škole sporta Silver Kings u 2012. godini tražit ćemo da kupimo sate u Gradskoj dvorani u Srebreniku. Ovo bi bio odličan potez jer bi time mogli unaprijediti razvoj naše škole i povećati masovnost. Isto tako veliki problem nam je pravilo to što smo do sada trenirali u sali druge OŠ a igrali utakmice u Gradskoj dvorani koje ni po dimenzijama ni po vrsti podloge nisu iste.

Nadamo se da ćemo naići na razumijevanje i uz pomoć roditelja, sponzora i donatora omogućiti našoj djeci bolje uslove za treniranje.

Što se tiče duga prema sali Druge OŠ Srebrenik ovih dana smo uplatili sva sredstva i izmirili dug za 2011. godinu. Izmjene termina i obavještenja oko ovih aktivnosti bit će redovno ažurirana nakon našeg izleta na Vlašić u nedjelju ;-)

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.

Komentariši