Kingsi pobjednici turnira “Silver Ball 2015”

Na danasnjem Medjunarodnom turniru u kosarci “Silver Ball 2015” ucestvovale su ekipe Mladosti iz Ljubovije, Bosna Kalesija i domacini Silver Kingsi.

Zasluzeno prvo mjesto i odbranu titule osvajaca ovog turnira osvojili su pioniri Silver Kingsa iz Srebrenika.

Drugo mjesto osvojila je ekipa iz Ljubovije dok su treci bili kosarkasi Bosne iz Kalesije.

Najbolju strijelac turnira bio je Kemal Kalovic iz KK Bosna a za najboljeg igraca proglasen je Dinko Kesetovic iz pobjednicke ekipe. Svim ekipama i pojedincima dodijeljeni su pehari i diplome.

Zahvalnost dugujemo sponzorima turnira BH Telecomu i DOO EURO MIMF, Pekara Karic i Pekara Adria.

Posebno se zahvaljuhemo roditeljima nasih polaznika koji su bili ukljuceni u organizaciju turnira.

bh telecom baner turnir

20150620_111246

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.