Kreće košarkaška Liga mladih RKS Tuzla

Juče je u prostorijama RKS Tuzla održan sastanak povodom početka Lige mladih RKS Tuzla za sezonu 2014/15. Liga će u ovoj sezoni brojati 12 klubova u kadetskoj i pionirskoj konkurenciji a početak takmičenja predviđen je za 01.11.2014. godine.

Ovo će biti veliki izazov za ekipe Silver Kingsa. Kadeti će sigurno u prosjeku biti najmlađa ekipa a ovo će biti sezona “kaljenja” ove odlične generacije koja nas je do sada uvijek obradovala sa nekim peharom. Možemo im oprostiti ako ove sezone i ne donesu ligaški pehar u Srebrenik ali vidjećemo šta će oni reći na ovo.

Pionirska ekipa ima nekoliko igrača koji su prošle godine iznijeli veliki teret utakmica i u saradnji sa mlađima mogu napraviti solidan rezultat.

Prvu provjeru naši pioniri i kadeti će imati u subotu u 9:30 h kada nam na prijateljski meč dolazi ekipa ABC Basket iz Tuzle.

BANER 1

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.