Kreće košarkaška liga za djevojčice

Predstavnici Škole sporta Silver Kings je na sastanku sa ostalim klubovima koji je održan 14.12. 2019. u prostorijama RKS Tuzla su prisustvovali i dogovorili organizaciju i početak Lige mladih RKS Tuzla za djevojčice.

Silver Kingsi su za to takmičenje prijavili pionirke i kadetkinje te će u tom takmičenju nastupati pod nazivom Silver Queens. Pozdravljamo inicijativu RKS Tuzla i svim klubovima želimo sreću.

Inače muške ekipe Silver Kings u ovom takmičenju su godinama jedna od najboljih ekipa i nadamo se da će uskoro i ženske ekipe to uspjeti ostvariti.

Pokrovitelji: BH Telecom, Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke, Općina Srebrenik, Ministarstvo za kulturu, sport i mlade TK, Sportski savez Srebrenik, Turistička zajednica Srebrenik.

 

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.