Lokalnim vodovodom Rapatnica upravljat će JP Vodovod i kanalizacija

Srebrenik.NET vijesti

Juče je gradonačelnik Srebrenika Adnan Bjelić ugostio predstavnike Mjesne zajednice Rapatnica, zajedno sa odborom za lokalni vodovod, kako bismo razgovarali o budućem upravljanju lokalnim vodovodom. Predstavnici MZ Rapatnica su se, nakon suočavanja s problemima u održavanju lokalnog vodovoda, odlučili za predaju upravljanja svog lokalnog vodovoda preduzeću JP Vodovod i kanalizacija Srebrenik.

Na sastanku su, osim šefova službi, prisustvovali i direktor JP Vodovod i kanalizacija Srebrenik. Tokom razgovora dogovoren je slijed koraka za naredni period kako bi se ovaj prijenos odgovornosti odvijao efikasno.

-“Potrebno je ozbiljno pristupiti rješavanju problema održavanja vodovoda kako bi stanovnici MZ Rapatnica u budućnosti imali nesmetano snabdijevanje vodom. Ovim potezom očekujemo da će se kvaliteta usluge poboljšati i da će se dugoročno osigurati stabilnost i pouzdanost vodovodnog sistema za sve korisnike.

Ovaj korak predstavlja značajan pomak ka unapređenju infrastrukture i kvaliteta života stanovnika MZ Rapatnica, a mi ćemo se potruditi da u što kraćem roku implementiramo sve potrebne mjere za ostvarenje ovog cilja, objavio je gradonačelnik Bjelić na svom zvaničnom FB profilu.

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.