Magacin CK Srebrenik
Magacin CK Srebrenik

Lopovi “opustošili” magacin Crvenog križa Srebrenik

Magacin CK Srebrenik
Magacin CK Srebrenik

Iz skladišta Crvenog krsta Srebrenik, koje se nalazi u krugu bivše tvornice furniranog namještaja “Sineks” u užem gradskom centru Srebrenika, lopovi su ukrali veću količinu humanitarne robe.

Prema riječima Fakete Ibrić, sekretara Crvenog krsta Srebrenik, lopovi su ukrali 61 jastuk i 106 posteljina, a ukupna materijalna šteta procjenjuje se na iznos od oko 2.600 maraka.

O događaju je obaviješten dežurni kantonalni tužilac, a uviđaj na licu mjesta obavili su pripadnici Odjela kriminalističke policije PS Srebrenik koji rade na identifikaciji lopova.

avaz.ba

Također provjerite

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.

Nove cijene prevoza u TK: Mjesečna karta 88 KM, penzionerima 30 KM, a evo ko od danas vozi umjesto Avisa i KIM-a – Portal Gračanički.ba

Od danas (15. juna 2026. godine) u Tuzlanskom kantonu stupa na snagu novi tarifni sistem u javnom linijskom prevozu putnika. Ovim projektom uvode se jedinstvene cijene karata na kantonalnim linijama,