Marija Šerifović i Armin Dedić zakazali koncert na otvorenom u Srebreniku

Kako kruže priče po čaršiji, Marija Šerifović i Armin Dedić zakazali su koncert na otvorenom u Srebreniku, i to u nedjelju 16. jula ove godine, na poligonu malih sportova u Srebreniku. Najavili su spektakl i nezaboravan provod.

Još uvijek nigdje nismo vidjeli najavu ovog dešavanja, a ni plakata. Tako da ova informacija ostaje još uvijek nepotvrđena.

Također provjerite

Više od 30 volontera udruženim snagama uredilo javne površine i sportske zone u Srebreniku

Ekološka akcija UG „Eko Mreža“ okupila je više od 30 volontera koji su zajednički čistili i uređivali javne površine, sportske zone i zelene površine u Srebreniku.

Sjećanje i nada: Izložba o Srebrenici prvi put izvan Muzeja istočne Bosne, postavljena u Domu kulture

U Domu kulture u Srebreniku otvorena je izložba Muzeja istočne Bosne koja na 17 panoa dokumentuje ratna dešavanja u Srebrenici, ali i uspjehe djece Srebrenice nakon rata. Otvorena do 8. jula, ulaz slobodan.