Meteorolozi najavljuju novi snijeg u BiH: Kakvo nas vrijeme očekuje do subote

četvrtak u BiH 28.11.2019., pretežno oblačno vrijeme.

U jutarnjim satima kiša se očekuje u Hercegovini. Poslije podne i dio večeri kiša u većini područja. Jutarnja temperatura od 6 do 12, na jugu od 10 do 15, a dnevna od 12 do 18 °C.

petak 29.11.2019., pretežno oblačno vrijeme sa kišom i većini područja. U Krajini uglavnom bez padavina. Poslije podne i u večernjim satima na planinama je moguć slab snijeg. Jutarnja temperatura od 4 do 10, na jugu 13, a dnevna od 8 do 13, na jugu do 18 °C.

subotu 30.11.2019., u većem dijelu Hercegovini i na jugozapadu Bosne pretežno vedro. U ostatku zemlje, prije podne, oblačno sa slabom kišom povremeno. Poslije podne prestanak padavina i postepeno razvedravanje. Jutarnja temperatura od 2 do 7, na jugu do 10, a dnevna od 7 do 12, na jugu do 16 °C, navodi se u prognozi federalnog hidrometeorološkog zavoda.

The post Meteorolozi najavljuju novi snijeg u BiH: Kakvo nas vrijeme očekuje do subote appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.