Ministar Nerin Dizdar posjetio Srebrenik i obišao projekte za povratničku populaciju, uključujući novo dječije igralište u Špionici.

Ministar Nerin Dizdar posjetio Srebrenik

Vladina zgrada i zastava Bosne i Hercegovine

Danas je Srebrenik posjetio ministar Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica Nerin Dizdar sa saradnicima. Ministarstvo je u proteklih godinama dalo značajan doprinos realizaciji projekata za povratničku populaciju i raseljena lica na području grada Srebrenika.

Obišli su projekte realizovane tokom prošle godine, uključujući novo dječije igralište pored Osnovne škole u Špionici. Razgovarali su i o nastavku saradnje i realizaciji novih projekata.

Ministarstvo je tokom proteklih godina aktivno radilo na poboljšanju uvjeta za povratničku populaciju širom Bosne i Hercegovine, a Srebrenik je jedno od područja gdje su rezultati vidljivi.

Izvor: Radio Srebrenik

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.