
Ministar zdravstva Tuzlanskog kantona Božo Jurić posjetio je Dom zdravlja u Srebreniku gdje je s menadžmentom ove javne zdravstvene ustanove razgovarao o procesu vakcinacije protiv COVID-19.
I ovom prilikom istaknuta je neophodnost približavanja procesa imunizacije svakom stanovniku TK i i njena dodatna promocija kako bi broj vakcinisanih u Srebreniku i kantonu bio što veći.
Osim s predstavnicima menadžmenta JU Dom zdravlja Srebrenik, ministar Božo Jurić razgovarao je i sa predstavnicima Gradske uprave i Gradskog vijeća Srebrenik, a osim procesa vakcinacije teme razgovora bile su i generalno stanje, aktuelni problemi i projekti koji bi trebali biti realizirani u narednom periodu., a s ciljem poboljšanja stepena zdravstvene zaštite na ovom gradskom području.

Objava Ministar zdravstva TK posjetio Dom zdravlja Srebrenik pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.
Powered by www.Srebrenik.net
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju