Nasilnik pretukao 45-godišnjaka

Četrdesetpetogodišnji Č. S. iz Zavidovića povrijeđen je nakon što ga je pretukao R. E. iz Žepča, sapćeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

Fizički napad se dogodio jučer u 18 sati u mjestu Donja Golubinja kod Žepča. Povrijeđeni je zbrinut u Kantonalnoj bolnici Zenica, gdje su mu ljekari konstatirali teške povrede.

Za sada nije poznat motiv za incident.

Uviđaj su obavili istražitelji Policijske stanice Žepče.

IZVOR: Avaz.ba

The post Nasilnik pretukao 45-godišnjaka appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.