Tvrđava Gradina Srebrenik

Nieto napustio Pršu i suigrače

Nakon svega šest mjeseci provedenih u redovima škotskog prvoligaša Rangersa Argentinac Federico Nieto 22 vratio se u domovinu

Argentinski napadač je početkom sezone potpisao ugovor na šest mjeseci a kako u tom razdoblju nije uspio dokazati kvalitetu menadžer Alex McLeish pokazao mu je izlazna vrata

Nieto je imao dosta problema s ozljedama i nije se uspio izboriti za mjesto u momčadi Na njega više ne računam poručio je strateg Rangersa u čijim redovima igra hrvatski reprezentativac Dado Pršo

Nieto će karijeru nastaviti u argentinskom drugoligašu Almagru iz Buenos Airesa iz kojeg je i došao u Rangers

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši