Tvrđava Gradina Srebrenik

Nizozemska kolonija u Hamburgu

Branič nizozemske reprezentacije Nigel De Jong 21 napustio je redove Ajaxa i karijeru će nastaviti u njemačkom bundesligašu HSV-u

De Jong je za momčad iz Hamburga potpisao ugovor na 4 5 godina a Ajax će dobiti milijun eura odštete De Jong je tako postao treći Nizozemac u redovima HSV-a nakon Khalida Boulahrouza i Rafaela van der Vaarta

Mladi Nizozemac je u nacionalnoj vrsti debitirao u ožujku 2004 godine a do sada je prikupio deset utakmica Očekuje se da će nastupiti i na predstojećem Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši