Tvrđava Gradina Srebrenik

OConnor iz Rusije bez ljubavi

Škotski napadač Garry O Connor izjavio je u razgovoru za list Sport Express da će napustiti moskovski Lokomotiv jer se njegovoj supruzi ne sviđa život u Rusiji

Odluku o odlasku već sam donio i samo je pitanje dana kad ću se s vodstvom kluba dogovoriti o raskidu ugovora izjavio je Garry O Connor

Škotski napadač je u ožujku 2006 iz edinburškog Hiberniana prešao u Lokomotiv potpisavši s moskovskim klubom petogodišnju ugovornu obvezu

23-godišnji Škot je u razgovoru za list Sport Express dodao da želi nastaviti karijeru u nekom klubu engleskog Premiershipa prije nego što završi siječanjski prijelazni rok na Otoku

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši