Od danas promjena u terminima jeftinije i skuplje struje

Prelaskom na zimsko računanje vremena, od danas će doći do promjene termina takozvane jeftinije i skuplje električne energije.

Za domaćinstva koja posjeduju dvotarifna brojila, manji tarifni stavovi primjenjivaće se radnim danima i subotom u intervalima od 13 do 16 i od 22 do 7 sati narednog dana, a nedjeljom cijeli dan.

Za ostale kategorije kupaca JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo, kupce koji električnu energiju preuzimaju na 110 kV naponu, kupce koji električnu energiju preuzimaju na 35 i 10 (20) kV naponu, te javnu rasvjetu i ostalu potrošnju na 0,4 kV naponu, manji tarifni stavovi primjenjivat će se radnim danima u intervalu od 22 do 7 sati narednog dana, a subotom i nedjeljom cijeli dan, saopćeno je iz JP Elektroprivreda BiH.

Objava Od danas promjena u terminima jeftinije i skuplje struje pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.

Analiza Investicija u Općini Srebrenik: Gdje se novac troši?

[ Analiza Investicija u Općini Srebrenik: Gdje se novac troši? Kandidat SDA Samir Muratović objavio …