Servisne Informacije
Servisne Informacije

Održan sastanak gradonačelnika Srebrenika sa predstavnicima Autocesta FBIH: Eksproprijacija zemljišta za izgradnju autoceste Tuzla-Orašje

Gradonačelnik Srebrenika Adnan Bjelić održao je sastanak sa VD izvršnom direktoricom za opće, kadrovske i pravne poslove JP Autocesta FBiH Mirnesom Agić, a razgovaralo se o eksproprijaciji zemljišta za autocestu Tuzla-Orašje. Na sastanku se raspravljalo o ključnim pitanjima vezanim za imovinsko-pravne odnose, s posebnim fokusom na eksproprijaciju zemljišta potrebnog za izgradnju autoceste Tuzla-Orašje. Na operativnom sastanku, dogovoreni su rokovi i definirane potrebe kako bi se ubrzali postupci eksproprijacije. Grad Srebrenik će formirati nekoliko timova specijaliziranih za eksproprijaciju, s ciljem ispunjavanja dinamičkih planova projekta.

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.