
Danas je u Srebreniku održana 16. redovna izborno-izvještajna skupština ORVI Srebrenik na kojoj je izabrano novo rukovodstvo ove gradske organizacije te usvojeni izvještajo o radu za protekle dvije godine.
Za predsjednika ORVI Srebrenik jednoglasno je izabran Mirsad Tokalić, a za dopredsjednika Suad Kešetović. Novi predsjednik skupštine je Esad Dedić, dok je za dopredsjedavajućeg ovog organa izabran Edin Bajrektarević.

Skupštini je prisustvovao i predsjednik Saveza RVI Tuzlanskog kantona Fahrudin Hasanović koji je izrazio zadovoljstvo radom gradske organizacije u Srebreniku, a kako je rečeno, prioritet u radu ovog temeljnog boračkog udruženja i u narednom periodu biće borba za bolji status ove boračke populacije.



Objava Održana skupština ORVI Srebrenik pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.
Powered by www.Srebrenik.net
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju