U nedjelju, 10. juna ove godine u Sarajevu održano je federalno takmičenje iz obojke. Muška ekipa Osnovne škole Duboki potok osvojila je prvo mjesto i sa zlatom se vratila u Srebrenik. Čestitamo momcima!

U nedjelju, 10. juna ove godine u Sarajevu održano je federalno takmičenje iz obojke. Muška ekipa Osnovne škole Duboki potok osvojila je prvo mjesto i sa zlatom se vratila u Srebrenik. Čestitamo momcima!

U pauzi prvenstva Lige mladih RKS Tuzla predstavnici klubova tog takmičenja su boravili u SRCA …
Članovi Škole sporta Silver Kings Srebrenik mogu biti izuzetno zadovoljni ostvarenim rezultatima i projektima u …