Tvrđava Gradina Srebrenik

Otišao uspješni izbornik Sj. Irske

Sjeverna Irska je ostala bez izbornika nakon što je Lawrie Sanchez dao neopozivu ostavku i prihvatio mjesto trenera Fulhama

Sanchez je dosad bio privremeni trener Fulhama s kojim je osigurao ostanak u Premijerligi što je presudilo da 47-godišnji trener prihvati uvjeravanja vlasnika kluba Mohammeda Al Fayeda i u potpunosti se posveti londonskom prvoligašu

Sanchezova odluka je došla neočekivano – radio je fantastičan posao sa Sjevernom Irskom koja vodi u kvalifikacijskoj skupini F i ima priliku plasirati se na Europsko prvenstvo prvi put u povijesti

Fulham je izuzetno dobro organiziran klub i tu nalazim dovoljno potencijala da ostvarim svoje ambicije u Premierligi Naravno ostaje žal što ipak neću biti taj koji će napokon odvesti Sjevernu Irsku na EURO rekao je Sanchez

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši