Počela izgradnja odvodnog sistema u OŠ Duboki Potok

Juče su zvanično počeli radovi na proširenju i izgradnji novog kanalnog sistema oko centralnog objekta Osnovne škole Duboki Potok. Projekat je finansiran od strane Razvojnog programa Ujedinjenih nacija uz sufinansiranje Općine Srebrenik. Radi se o kanalnom sistemu zatvorenog tipa dužine oko 100 metara i oko 200 metara otvorenog kanala prosječne širine oko 2 metra, betonskoj građevini savremenog tipa.

“Ovim putem želim da se zahvalim Razvojnom programu Ujedinjenih nacija (UNDP) koji će riješiti za sva vremena naš dugogodišnji problem odvodnje. Također zahvalnost ide i Općini Srebrenik koji učestvuju u sufinansiranju i pomogli su u realizaciji izrade detaljnog projekta bez kojeg mi ne bismo mogli krenuti sa radovima”. izjavio je direktor OŠ Duboki Potok Edis Bajrektarević.

20151222_10143120151221_09442720151222_101559

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.