Poskupljuju usluge Željeznica FBiH

Iz Željeznica Federacije Bosne i Hercegovine obavještavaju korisnike usluga da će od 01.07.2022. godine doći do povećanja cijene usluga prevoza putnika u unutrašnjem saobraćaju.

Povećanje će, kako je navedeno, iznositi do 20 posto.

Pojašnjavaju kako se poskupljenje odnosi na sve relacije preko 30 kilometara. Za relacije koje su do 30 km, cijena ostaje nepromijenjena.

Istog dana prestat će se izdavati i naplaćivati rezervacije mjesta u brzim vozovima i izvršiti deklasiranje kola, te će se sve vozne karte izdavati za 2. razred.

The post Poskupljuju usluge Željeznica FBiH appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.

Nove cijene prevoza u TK: Mjesečna karta 88 KM, penzionerima 30 KM, a evo ko od danas vozi umjesto Avisa i KIM-a – Portal Gračanički.ba

Od danas (15. juna 2026. godine) u Tuzlanskom kantonu stupa na snagu novi tarifni sistem u javnom linijskom prevozu putnika. Ovim projektom uvode se jedinstvene cijene karata na kantonalnim linijama,