Tvrđava Gradina Srebrenik

Predsjednik Barçe najavio ostavku

Joan Laporta najavio je da će u sljedeću srijedu podnijeti ostavku na dužnost čelnog čovjeka katalonskog kluba kako bi se mogli održati novi izbori za to mjesto što je nedavna odluka suda

Naime sud je uvažio žalbu troje članova kluba koji smatraju da je Laporti istekao četverogodišnji predsjednički mandat iako je na tu funkciju izabran 22 lipnja 2003 godine

Prema sudskom tumačenju statutu kluba godina traje od srpnja do lipnja pa je tako Laporta svoju prvu godinu mandata odradio od 22 do 30 lipnja 2003

Namjeravam se ponovno kandidirati i braniti interese Barcelone izjavio je Laporta

Pod njegovim vodstvom Barcelona osvojila dva uzastopna naslova prvaka Španjolske 2005 i 2006 te je u svibnju drugi put u svojoj povijesti postala europski prvak

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši