Preminuo legendarni Mihajlo Miki Vuković koji je Jedinstvo odveo na krov Evrope

Čuveni košarkaški trener Mihajlo Miki Vuković preminuo je u 76. godini.

Jedan od talenata koje je otkrio je Razija Mujanović koja danas članica FIBA kuće slavnih.

Mihajlo Vuković je 1995. postao trener Valensije na čijoj je klupi bio pet sezona, a 1998. godine sa ovom ekipom osvojio je Kup Španije.

Koliko je cjenjen u ovom gradu, dokazuje da jedna od 13. sala u njihovom prelijepom košarkaškom centru dobila njegovo ime.

The post Preminuo legendarni Mihajlo Miki Vuković koji je Jedinstvo odveo na krov Evrope appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.