Prevoznici najavili protest: “Blokirat ćemo ceste ispred zgrade Direkcije rudnika Kreka”

Prevoznici koji kupuju ugalj od rudnika “Kreka” i voze za penzionere, bolnice, škole i domaćinstva su najavili proteste zbog nemogućnosti slobodne uplate uglja.

Prevoznici su najavili dolazak sa kamionima i blokiranje svih saobraćajnica ispred zgrade Uprave rudnika “Kreka” u Tuzli.

Proteste su, kako kažu prije četiri dana najavili i MUP-u TK.

Protesti su zakazani za petak 17. decembra.

The post Prevoznici najavili protest: “Blokirat ćemo ceste ispred zgrade Direkcije rudnika Kreka” appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Više od 30 volontera udruženim snagama uredilo javne površine i sportske zone u Srebreniku

Ekološka akcija UG „Eko Mreža“ okupila je više od 30 volontera koji su zajednički čistili i uređivali javne površine, sportske zone i zelene površine u Srebreniku.

Sjećanje i nada: Izložba o Srebrenici prvi put izvan Muzeja istočne Bosne, postavljena u Domu kulture

U Domu kulture u Srebreniku otvorena je izložba Muzeja istočne Bosne koja na 17 panoa dokumentuje ratna dešavanja u Srebrenici, ali i uspjehe djece Srebrenice nakon rata. Otvorena do 8. jula, ulaz slobodan.