Zbog radova na cjevovodu sa izvorišta Domažić moguće je da će dolaziti do prekida u redovnom vodosnabdijevanju gradske zone. – objavili su iz “Komunalaca”. Građani se mole za racionalno trošenje vode, kako bi imali redovno vodosnabdijevanje tokom ovog perioda.
Unaprijed hvala!
Powered by www.Srebrenik.net
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju