Tvrđava Gradina Srebrenik

Real ostao bez trenera

Velški stručnjak Chris Coleman podnio je ostavku na mjesto trenera španjolskog drugoligaša Real Sociedada iz San Sebastiana

Coleman je kao razlog svog odlaska naveo neslaganje s novim predsjednikom kluba Inakijem Badiolom Iako nitko nije želio ulaziti u detalje sukoba španjolski mediji nagađaju da je glavni razlog prošlotjedni otkaz sportskome direktoru Salvi Iriarteu koji je i doveo Colemana na mjesto trenera

Real Sociedad je u svojoj povijesti osvojio dva naslova prvaka Španjolske 1981 i 1982 a status prvoligaša je izgubio na kraju prošle sezone Coleman je angažiran ljetos s ciljem da vrati klub u prvoligaško društvo a trenutačno se Real nalazi na petom mjestu na ljestvici

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši