Regionalni-kantonalni karate turnir „Srebrenik 2012“

U subotu 19.05.2012. održan je regionalni – kantonalni karate turnir “Srebrenik 2012”. Na turniru je učešće uzelo oko 400 takmičara iz 17 klubova sa područja tuzlanskog kantona.Najuspješniji klub turnira bio je karate klub “Zmaj” iz Gradačca.Takmičari karate kluba “Srebrenik” okitili su se sa 2 zlatne, 6 srebrenih i 12 bronzanih medalja.

Također provjerite

Sastanak članova Lige mladih RKS Tuzla u SRCA Ajdinovići

U pauzi prvenstva Lige mladih RKS Tuzla predstavnici klubova tog takmičenja su boravili u SRCA …

Odlična godina za Silver Kingse

Članovi Škole sporta Silver Kings Srebrenik mogu biti izuzetno zadovoljni ostvarenim rezultatima i projektima u …

Komentariši