Tvrđava Gradina Srebrenik

Reyes sve dogovorio s Realom?

Napadač Arsenala Jose Antonio Reyes želi nastaviti karijeru u Real Madridu Španjolac je već najavio razgovore s upravom londonskog kluba o uvjetima odlaska tvrdi španjolski list Marca

Real je moj dječački san i to nikad nisam krio Arsenal ću pamtiti samo po dobrome ali moram priznati da se nikad nisam navikao na život u Londonu rekao je 22-godišnji Reyes

Marca tvrdi da su Reyes i Real već sve dogovorili a samo se čeka pristanak Arsenala Španjolski navodi da je madridski klub bio zainteresiran za još jednog Španjolca u Topnicima – Cesca Fabregasa

Arsenal u trećem pretkolu Lige prvaka igra s Dinamom a odlazak dvojice Španjolaca značajno bi podigao akcije zagrebačkog kluba u odmjeravanju snaga s europskim doprvakom

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši