Silver Kingsi dobili poziv za Ligu mladih KS BiH

Iz kancelarije KS BiH košarkaške selekcije Silver Kingsa su zbog odličnih rezultata prošle i ove sezone dobili poziv za učešće u Ligi mladih KS BiH koja se inače gra pod pokroviteljstvom USAID-a. To je takmičenje gdje je veći dio troškova pokriven od pomenute organizacije a drugi manji dio troškova snosi klub.

Zbog igranja u Ligi mladih RKS Tuzla i planiranog učešća u Prvenstvu BiH a također zbog malog rostera igrača ali i podatka da se Liga igra na širokoj teritoriji cijele BiH od Bihaća do Trebinja morali smo se zahvaliti ljudima iz KS BiH na pozivu jer smo procijenili da bi to moglo biti prekrupan “zalogaj” za nas.

Ova Liga je odličan projekat a kako smo saznali najzaslužniji za ovu saradnju sa USAID-om je generalni sekretar KS BiH Harun Mahmutović.

silver kings logo hadzija 500x

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.